Satechi Type-C Dual 4K HDMI Adapter, Silver

Kód: 7445
Značka: SATECHI
2 050 Kč –8 %
type c dual hdmi adapter adapters satechi silver 355432
2 050 Kč –8 % 1 880 Kč 1 554 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Patentovaný systém duálního konektoru zajistí přenos dvojitého obrazu v impozantním 4K HDMI. Připojte Váš monitor či jiná obrazová média pomocí hliníkového adaptéru Type-C Dual HDMI od prémiové značky Satechi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satechi Type-C Dual HDMI Adapter je ideálním řešením pro přenos audio/video signálu. Patentovaný duální konektor USB-C garantuje takovou rychlost přenosu, aby bylo možné přenášet obraz ve 4K rozlišení při 60Hz. Adaptér je navíc vybaven konektorem USB-C PD o výkonu 60W, čímž udržíte dodatečné zařízení při životě díky nepřetržitému přísunu energie.

type-c-dual-hdmi-adapter-adapters-satechi-172444

usbc

Patentovaný systém

Dvojitý konektor USB-C umožňuje přenášet zvuk a obraz ve 4K při 60Hz a to dokonce 2x! 

battery

USB-C port s funkcí Power Delivery

Zhotoveno chytře a rozumně. Adaptér Type-C Dual HDMI je vybaven dodatečným USB-C portem s PD pro nepřetržitý přísun energie.

hdmi

HDMI s rozlišením 4K

Užijte si naplno videa, hry, filmy či surfování po internetu ve 4K rozlišení, a to na dvou externích zařízeních jako je např. monitor či televize. Jednoduše připojte kabel do HDMI konektoru a pak už si jen užívejte obraz ostrý jako břitva.

design

Moderní zpracování a design

Elegance a odolnost může jít ruku v ruce. Tento adaptér kombinuje maximální odolnost díky hliníkovému pouzdru, elegantní design díky povrchové úpravě a maximální jednoduchost pro používání bez jakýchkoli komplikací. Instalace ovladačů či jiného softwaru je minulostí.

 

 Kompatibilita

  • MacBook Pro 2018/2019
  • MacBook Air 2018
  • Mac Mini 2018
  • Nepodporuje modely s jedním USB-C konektorem

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro Macbook
Záruka: 2 roky
Rozhraní: HDMI, USB-C