Satechi USB-C hub pro iMac, stříbrný

Kód: 922
Značka: SATECHI
1 800 Kč –22 %
SATECHI iMac expansion SILVER 13 41d30c32 f212 4667 8a39 51344cc7e8ba
1 800 Kč –22 % 1 400 Kč 1 157 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Exkluzivní hub od Satechi navržený speciálně pro iMac a iMac Pro model 2017 jednoduše a elegantně rozšíří možnosti vašeho iMacu o čtečku SD karet a klasické USB-A 3.0 porty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satechi USB-C hub pro iMac byl speciálně navržen pro počítače Apple iMac a iMac Pro model 2017, aby vám umožnil snadno používat příslušenství, které není vybaveno USB-C / Thunderbolt 3 konektorem. Satechi hub tak nabízí jeden USB-C konektor (poue pro data), tři standardní USB-A 3.0 konektory a sloty pro četní SD a microSD karet. Hub jednoduše připojíte do Thunderbolt 3 portu vašeho iMac/iMac Pro 2017 a pomocí nastavovacího kolečka a svorek snadno a rychle upevníte na spodní část vašeho počítače. Hub přitom nevyžaduje instalaci žádných dodatečných ovladačů. Satechi USB-C hub pro iMac vám pomůže jednoduše uspořádat vaši pracovní plochu a jeho design perfektně ladí s vaším počítačem.

 SATECHI_iMac_expansion_SILVER_ENV1

imac

Exkluzivně navržen pro iMac

Design výhradně pro počítače iMac a iMac Pro model 2017 s Thunderbolt 3 portem. Není kompatibilní se staršími počítači iMac.

plugnplay

Plug & Play

Hub snadno a rychle nainstalujete díky svorkám a nastavovacímu kolečku ke spodní části vašeho iMacu a získáte tak extra konektory pro vaše oblíbené příslušenství. Hub navíc nevyžaduje žádné ovladače či instalaci v systému.

usbc

Vše na dosah

Čelní strana vašeho iMacu získá celou řadu praktických konektorů - standardní USB-A konektory s rychlostí až 5 Gbps, čtečku SD i micro SD karet a jeden USB-C konektor pro přenos dat rychlostí až 5 Gbps - to vše z jediného USB-C / Thunderbolt 3 portu.

apple

Ladí k iMacu

Design Satechi hubu byl pečlivě navržen tak, aby maximálně ladil s vaším počítačem iMac. 

Clamp_Hub_Pro_Silver_Swatch

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro iMac
Záruka: 2 roky
Rozhraní: MicroSD, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1
Barva: Stříbrná