Satechi USB-C Multiport Adapter V2, 4K s ethernetem, zlatý

Kód: 999
Značka: SATECHI
3 200 Kč –8 %
Výstřižek1
3 200 Kč –8 % 2 940 Kč 2 430 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Multiportový hub Satechi v exkluzivním hliníkovém designu vám z jediného USB-C konektoru vytvoří širokou škálu konektorů pokrývající veškeré potřeby doma i v kanceláři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satechi Multiport Adapter USB-C hub nabízí skutečně nepřebernou plejádu konektorů pro připojení externího monitoru či televize, připojení k pevné síti ethernet nebo pro připojení externích disků, flash disků a dalších USB periferií. Hub je vybaven jedním HDMI rozhraním s podporou 4K, RJ45 ethernetovým konektorem, třemi USB-A 3.0 konektory, sloty pro SD i micro SD karty a jednim USB-C konektorem s podporou Pass Trough nabíjení.

SATECHI_typeC_expansion_UPDATE_silver_ENV1.jpg_crop

hdmi

4K HDMI video výstup

Se Satechi Multiport Adapter získáte video výstup s rozhraním HDMI a podporou rozlišení 4K / 30 Hz. Pokud váš počítač podporuje 4K rozlišení, můžete si užít dokonalý obraz - stačí jen připojit váš 4K monitor či televizi k Multiport hubu. (HDMI port vyžaduje přímé propojení HDMI > HDMI)

ethernet

Ethernetový port

Pokud z jakéhokoliv důvodu potřebujete využívat klasické pevné připojení k místní síti prostřednictvím kabelu, Satechi Multiport Adapter je díky standardnímu RJ45 konektoru výborným řešením.

charging

Pass-through dobíjení

Nemějte strach, že připojením Satechi Multiport Hubu přijdete o možnost nabíjet svůj notebook. Díky podpoře Pass-through dobíjení připojíte nabíjecí kabel do USB-C portu adaptéru a váš počítač se bude dobíjet, zatímco vy můžete v klidu využívat všechny ostatní porty adaptéru.

design

Nevyčerpatelné porty

Multiport Adpater je vybaven třemi USB 3.0 porty a sloty pro micro SD a SD karty. Vždy tak budete mít dostatek možností pro připojení veškerého vašeho příslušenství. (nepodporuje Apple SuperDrive)

Kompatibilita

  • MacBook Air 2018
  • MacBook Pro 2016/2017/2018
  • iMac 2017
  • MacBook 12" 2015/2016/2017
  • iPad Pro 2018
  • nepodporuje Apple Super Drive

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Záruka: 2 roky
Rozhraní: HDMI, MicroSD, RJ45, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1
Barva: Zlatá