Satechi USB-C Pass-Trough Hub, zlatý

Kód: 956
Značka: SATECHI
1 800 Kč –0 %
SATECHI typeC PASSTHORUGH gold 8
1 800 Kč –0 % 1 785 Kč 1 475 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Elegantní a vysoce kvalitní hub od Satechi pro MacBook 12" s USB-A 3.0 konektory, čtečkou SD a micro SD karet a s možností dobíjení notebooku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace USB hubu od Satechi umožní rozšířit USB-C port na vašem MacBooku 12" o dva klasické USB-A konektory a čtečku SD a micro SD karet. Hub je vybaven rovněž jedním USB-C konektorem s podporou Pass-Through dobíjení - pomocí tohoto konektoru tak můžete svůj MacBook nabíjet i s připojeným dalším příslušenstvím.

SATECHI_new_expansion_silver_6_REV2

compact

Kompaktní rozměry

Kompaktní design nového Satechi hubu jej předurčuje do role cestovního hubu pro každou příležitost. Připojení externích paměťových médií tak bude snadné kdykoliv a kdekoliv. Navíc není potřeba instalovat jakékoliv ovladače.

usbc

Univerzální

Satechi USB-C Pass Trough hub vám umožňuje připojit drtivou většinu externích USB paměťových zařízení, jako jsou flash disky, externí disky nebo fotoaparáty, ale také klávesnici či myš (podporuje připojení max. jednoho externího disku najednou, nepodporuje Apple SuperDrive)

charging

Podpora Pass Through nabíjení

Se Satechi USB-C hubem se nemusíte rozhodovat, zda budete nabíjet MacBook nebo připojovat USB-A zařízení či SD kartu. Díky USB-C portu s podporou dobíjení můžete současně nabíjet svůj počítač a využívat další rozšiřující konektory hubu (podporuje pouze MacBook 12", pomocí rozšiřujících USB portů nelze nabíjet iPad)

design

Hliníkový design

Exkluzivní design a kvalita použitých materiálů odpovídá požadavkům, které jsou kladeny na Apple příslušenství.

SATECHI_typeC_PASSTHORUGH_silver_7_730x

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro Macbook
Záruka: 2 roky
Rozhraní: MicroSD, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1
Barva: Zlatá
Položka byla vyprodána…