Satechi Nabíjecí Stanice se Sedmi Porty, Bílá

Kód: 937
Značka: SATECHI
1 590 Kč
Skladem na prodejně (2 ks)

Nabíjecí stanice Satechi se 7 porty (2x USB-C) vám umožní nabíjet až 7 zařízení najednou. S dvěma Type-C konektory a pěti Type-A můžete nyní nabíjet veškerá svá zařízení na jednom místě.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí stanice Satechi se 7 porty (2x USB-C) vám umožní nabíjet až 7 zařízení najednou. S dvěma Type-C konektory a pěti Typa-A můžete nyní nabíjet veškerá svá zařízení na jednom místě.  

SATECHI_7_port_charger_NEW_white_14

battery

Výkonné nabíjení

Nabíječka obsahující tři 5V/1A USB-A, dva 5V/2,4A USB-A a 5V/3A USB-C konektory vám umožní nabíjet mobilní telefony, tablety, přehrávače hudby, fotoaparáty a mnoho dalších. Nabíjejte pohodlně až 7 zařízení najednou na jednom místě. 

iphone

Omezte nepořádek

Nabíjejte vaše zařízení a nechte je přitom uložené v nabíjecí stanici bez nutnosti sundavaní ochranných obalů. Udržte svá zařízení nabitá a připravená k okamžitému využití přesně ve chvíli, kdy je potřebujete. 

usbc

Nabíjejte současně zařízení s konektory USB-A a USB-C

S nabíjecí stanicí Satechi můžete nabíjet současně všechna vaše zařízení s rozhraním USB-A i USB-C. Díky tomu budou vaše zařízení vždy nabitá a připravená s vámi vyrazit kamkoli jen budete potřebovat.

bright

LED dioda

Jednodušte připojte Satechi nabíjecí stanici do zásuvky a stiskněte zapínací tlačítko. Modrá LED dioda vám dá znamení, že je nabíjecí stanice zapnutá a připravená k okamžitému použití. 

Doplňkové parametry

Kategorie: USB-C Premium
Záruka: 2 roky
Rozhraní: USB-A, USB-C
USB Standard: PD
Barva: Bílá