Brodit držák do auta nastavitelný s USB-C a nabíjením z cig. zapalovače/USB š.75-89 mm, tl. 6-10

Kód: AT958BR966
Značka: BRODIT
1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
Na dotaz

Nastavitelný držák na mobilní telefon s konektorem USB-C v ose telefonu a napájením z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo z USB je určen pro telefon s pouzdrem i bez pouzdra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelný držák na mobilní telefon s konektorem USB-C v ose telefonu a napájením z cigaretového zapalovač (CL 12V) nebo z USB je určen pro telefon s pouzdrem i bez pouzdra. Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může být mobilní telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip. Držák má kloub, telefon můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit o 22°. Konektor USB Type-C je umístěn v ose telefonu S nabíjením z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo USB odpojitelný CL adaptér s možností zapojit USB kabel do vstupu autorádia a poslouchat tak hudbu/navigaci nebo hovor z reprosoustavy vašeho vozu. Materiál: Vysoce kvalitní ABS plast Přednosti: Mobilní telefon se v držáku neklepe a nevibruje. Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku  Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Instalace na klip Brodit ProClip: Klipy Brodit ProClip jsou chytře navržené klipy z pevné umělé hmoty, které jsou konstruovány tak, aby spolehlivě a velmi pevně držely ve spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu tak, aby šel zasunout (zacvaknout) jednoduše, bez poškození palubky a na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. Na klip pak jednoduše přišroubujete držák Brodit. Vše co k tomu budete potřebovat kromě šroubováku je již součástí balení držáku.

 

Technické parametry

Rozhraní: USB-C

Šířka: 75-89 mm

Tloušťka: 6–10 mm

 

Upozornění: Ujistěte se, že váš mobilní telefon má USB Type-C konektor umístěný dole uprostřed (v ose telefonu). Jedná se o dvojdílné řešení. K tomuto držáku budete ještě potřebovat ProClip do palubní desky pro váš konkrétní model vozu. Držák na ProClip připevníte čtyřmi samořeznými šrouby, které jsou součástí balení držáku. Pokud chcete přehrávat hudbu z vašeho telefonu nebo tabletu přes USB kabel, ověřte si nejdříve, jestli to audio systém v autě umožňuje. Zjistíte to tak, že vaše zařízení připojíte k autorádiu přes USB kabel, který byl v balení u zařízení. Nabíjení přes USB bude fungovat v každém případě.

Doplňkové parametry

Kategorie: USB-C ostatní
Rozhraní: Autozapalovač, USB-C