Belkin kabel MIXIT USB-C 2.0/microUSB, 1,8m - červený

Kód: SWS_644860
Značka: Belkin
541 Kč 447 Kč bez DPH
Neznámá

Propojovací kabel Belkin MIXIT kabel USB-C to Micro USB Vám umožní nabíjet vaše USB-C zařízení přenosovou rychlostí 480 Mbps. Kabel také podporuje výkon až 3 Amps pro nabíjení USB-C zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propojovací kabel Belkin MIXIT kabel USB-C to Micro USB Vám umožní nabíjet vaše USB-C zařízení, stejně jako přenášet fotografie, hudbu a další data do vašeho notebooku, přenosovou rychlostí 480 Mbps. Kabel také podporuje výkon až 3 Amps pro nabíjení USB-C zařízení. Reverzibilní USB-C konektor Už se nemusíte obávat, jakým způsobem kabel připojit.

USB-C je nový uživatelsky přátelský reverzibilní konektor, který umožňuje připojit kabel k přístroji v libovolném směru. USB-IF Certifikace Hi-Speed USB shoda znamená, že tento kabel byl certifikován USB-IF pro splnění všech elektrických, mechanických a environmentálních norem, zajišťujících kvalitní uživatelské prostředí. USB-IF je nezisková organizace složená ze společností, které se zabývají a usilují o vývoj vysoce kvalitních USB výrobků a testují dodržování jejich kvality. 

 

Technické parametry:

Rozhraní: 1x USB-C 2.0, 1x Micro USB

Dobíjecí výkon: 3A

Rychlost: 480 Mbps

Délka: 1,8m

Barva: červená

 

Balení obsahuje: 2.0 USB-C to Micro USB-B dobíjecí a synchronizační kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: USB-C Kabely
Délka: 1m až 2m
Rozhraní: Micro USB 2.0, USB-C
Rychlost: 480 Mbps
USB Standard: 2.0