HyperDrive USB-C Pro Card Reader (CF, SD,microSD)

Kód: AT958IH26468
Značka: HYPER
1 250 Kč –1 %
HyperDrive USB-C Pro Card Reader (CF, SD,microSD)
1 250 Kč –1 % 1 238 Kč 1 023 Kč bez DPH
Na dotaz

Designová čtečka paměťových karet HyperDrive USB-C Pro Card Reader patří mezi nejrychlejší čtečky svého na druhu na světě. Snadno si poradí s nejnovějšími CF, SD a microSD paměťovými kartami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designová čtečka paměťových karet HyperDrive USB-C Pro Card Reader patří mezi nejrychlejší čtečky svého na druhu na světě. Snadno si poradí s nejnovějšími CF, SD a microSD paměťovými kartami. Zároveň je stvořená speciálně pro nejnovější MacBooky, které podporují USB Type C port. Snadno tak můžete přenášet své fotografie či video. Čtečku stačí jen připojit a ihned můžete začít pracovat bez nutnosti instalace ovladačů. Díky kompaktním rozměrům zabere čtečka opravdu minimální místo ve vaší brašně, takže ji můžete nosit neustále s sebou. Slot pro microSD/SD kartu se přitom může pochlubit rychlostí přenosu až 300 MB/s UHS-II. Naopak fotografie z vaší Compact Flash karty (CF) můžete do MacBooku přenášet rychlostí až 525 MB/s. Samozřejmostí je i podpora starších CF, SD a microSD karet.

Vlastnosti: Čtečka paměťový karet – CF, SD a microSD karty. Navrženo pro nové MacBooky s USB Type C portem. Slot pro microSD/SD kartu s rychlostí přenosu až 300 MB/s UHS-II. Slot pro CF karty s rychlostí přenosu až 525 MB/s. Podpora starších paměťových karet. Flexibilní USB-C konektor. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry.

 

Technické parametry

Rozhraní: 1x SD, 1x Micro SD, 1x CF

Rychlost: až 525 MB/s

Délka kabelu: 140 mm

Rozměry: 55 x 60 x 15 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: USB-C Čtečky karet
Rozhraní: CF, Micro SD, SD, USB-C
Rychlost: 0m až 0,25m
USB Standard: 3.2 Gen1