i-tec USB-C Travel Adapter - 3xUSB 3.2 Gen1, 1xUSB-C PD

Kód: AT29602275
Značka: I-TEC
492 Kč –3 %
i-tec USB-C Travel Adapter - 3xUSB 3.2 Gen1, 1xUSB-C PD
492 Kč –3 % 476 Kč 393 Kč bez DPH
Neznámá

Cestovní adaptér i-tec pro zařízení s USB-C rozhraním disponuje třemi USB-A 3.0 konektory a jedním USB-C konektorem s funkcí PowerDelivery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přizpůsobte si své pracoviště tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám. Připojte ke svému notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním své oblíbené příslušenství.

Adaptér nabízí 3x USB 3.0 port pro připojení vašich standardních USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps), a NOVÝ 1x USB-C Power Delivery / Datový port pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB-C konektorem, čímž je během vaší práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení. Tento port rovněž podporuje přenos dat a můžete zde tedy připojit svá moderní datová zařízení s USB-C konektorem (např. Ethernet adaptér, USB Flash Disk…). Přes tento port však nelze přenášet video.

Adaptér je vhodný pro použití s MacBook Pro 2016, MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1, ASUS UX390UAK a dalšími zařízeními s USB-C konektorem. Tento konektor má řadu výhod. Je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru.

Kompaktní rozměry a nízkou hmotnost adaptéru oceníte hlavně během cest. Ovladače se instalují automaticky ze systému při prvním připojení.

SPECIFIKACE:

• Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním o 3 standardní USB-A porty a USB-C Power Delivery / Datový port

• 1x USB-C 3.2 Gen1 konektor, pro připojení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu

• 3x USB 3.2 Gen1 port pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)

• NOVÝ: 1x USB-C Power Delivery / Datový port – Power Delivery s profilem 4 pro nabíjení notebooku, tabletu nebo smartphonu s podporou technologie Power Delivery. Do tohoto portu můžete zapojit originální nebo univerzální síťový napájecí adaptér s USB-C konektorem, čímž je během vaši práce s notebookem, tabletem nebo smartphonem zajištěno jeho neustálé dobíjení. Tento port rovněž podporuje přenos dat a můžete zde tedy připojit svá moderní datová zařízení s USB-C konektorem (např. Ethernet adaptér, USB Flash Disk…). Přes tento port však nelze přenášet video.

• Napájení ze sběrnice USB (není potřeba externí napájecí adaptér) nebo přes USB-C Power Delivery / Datový port

• Chipset: RTS5403 & RTS5404 & RTS5411

 

OS Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google), Android 6

Rozměry produktu: 90 x 58 x 14 mm

Hmotnost produktu: 59 g

Rozměry balení: 145 x 130 x 25 mm

Hmotnost balení: 104 g

 

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC nebo smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným USB-C portem s podporou „Power Delivery“ nebo Thunderbolt 3 portem

Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6)

 

OBSAH BALENÍ

• i-tec USB-C adaptér s kabelem (13 cm)

• Quick Start

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Délka: 0m až 0,25m
Rozhraní: USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1, PD