i-tec USB-C Metal 3-portový HUB, 1x USB 3.0 port 2x USB 2.0

Kód: SWS_537717
Značka: i-Tec
456 Kč 377 Kč bez DPH
Neznámá

Má váš nejnovejší notebook, tablet nebo smartphone jen jediný USB-C port nebo Thunderbolt 3 a vy chcete i nadále používat bežné USB periferie? Jste kvuli nedostatku USB portu nucení neustále pripojovat a odpojovat svá oblíbená USB zarízení? S tímto hubem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Má váš nejnovější notebook, tablet nebo smartphone jen jediný USB-C port nebo Thunderbolt 3 a vy chcete i nadále používat běžné USB periferie? Jste kvůli nedostatku USB portů nucení neustále připojovat a odpojovat svá oblíbená USB zařízení? S tímto hubem získáte další 1 x USB 3.0 port a 2 x USB 2.0 porty . Připojte si externí klávesnici a myš, přenášejte data nebo filmy z USB flash disku rychlostí až 5 Gbps nebo nabíjejte svá mobilní zařízení.

Hub nevyžaduje instalaci ovladačů, pouze jej pomocí USB-C kabelu připojíte a můžete jej ihned začít využívat. Hub má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti jej můžete mít v brašně stále sebou.

Hub je vhodný pro použití s Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 a dalšími zařízeními s USB-C konektorem. Tento konektor má řadu výhod. Je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru.

V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.

Specifikace

 • Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 konektorem o 3 standardní USB porty
 • 1x USB-A 3.0 port pro připojení USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
 • 2x USB-A 2.0 port pro připojení USB zařízení a přenosu dat (480Mbps)
 • 1x USB-C 3.1, gen. 1 kabel pro připojení HUBu k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu, kompatibilní s Thunderbolt 3
 • Mechanismus detekce USB nabíjení pro mobilní zařízení
 • Plug & Play funkce
 • Přepěťová a proudová ochrana
 • Napájení ze sběrnice USB, není potřeba externí napájecí adaptér
 • OS: Windows 7/8/8.1/10, Mac OS X, Linux, Android 6 a vyšší, Chrome R51 a vyšší
 • Rozměry produktu: 65 x 50 x 15 mm
 • Hmotnost produktu: 38 g
 • Rozměry balení: 180 x 100 x 20 mm
 • Hmotnost balení: 93g

 

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC nebo smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným USB-C portem nebo Thunderbolt 3 portem

Operační systém: Windows 7/8/8.1/10, Mac OS X, Linux, Android 6 a vyšší, Chrome R51 a vyšší

Otázka: Některé porty přestaly pracovat, ale ostatní porty fungují dobře.
Odpověď: Plně odpojte všechna zařízení USB od HUBU a potom HUB z hostitelského počítače. Potom nejprve znovu připojte HUB poslední USB zařízení. Pokud se problém nevyřeší, kontaktujte prosím naši podporu.

Otázka: Počítač nedetekuje zařízení, popř. HUB se nechová správně.
Odpověď: Zkontrolujte, jestli máte ve Vašem počítači nainstalovány aktuální ovladače pro USB-C rozhraní. Ovladače můžete naleznout na oficiálních stránkách výrovce vašeho notebooku/PC.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Rozhraní: USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1