HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger

Kód: AT958IH26484
Značka: HYPER
4 150 Kč –1 %
HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger
4 150 Kč –1 % 4 106 Kč 3 393 Kč bez DPH
Na dotaz

Bezdrátová nabíječka a USB-C Hub v jednom? Ano! HyperDrive je jako stvořený pro nový iPhone X/8 s podporou bezdrátového fast charge nabíjení. Kloubový stojan přitom můžete nastavit hned do několika poloh, které aktuálně vyhovují vašemu pracovnímu nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Nabíječka zároveň slouží jako praktický USB-C Hub 8v1. Snadno ho tak připojíte ke svému MacBooku Pro, který rázem přeměníte na pracovní stanici. V praxi můžete využít průchozí napájecí USB-C port, 3x USB 3.0, Gigabit Ethernet, HDMI s podporou 4K nebo sloty pro SD a microSD karty. Díky kompaktním rozměrům zabere hub opravdu minimální místo ve vaší brašně, takže ho můžete nosit neustále s sebou. Při použití oceníte i hliníkové tělo a flexibilní USB-C kabel, který se přizpůsobí vašemu použití.

Vlastnosti: Rozšiřující hub 8v1 a bezdrátová fast charge nabíječka. Podporuje Apple fast charge (7,5 V) a Samsung fast charge (9 V). Navrženo pro MacBook 12”, MacBook Pro. 3x USB-A – rychlost přenosu 5 Gb/s, podpora napájení periferií. 1x HDMI – podporovaná rozlišení 4K@30Hz. 1x Průchozí USB-C port s podporou napájení. 1x slot pro SD kartu. 1x slot pro microSD kartu. 1x Gigabit Ethernet. Flexibilní kabel s USB-C konektorem. Luxusní povrch z anodizovaného hliníku v barvách Apple. Precizní CNC zpracování. Použitelné i s dalšími zařízeními s podporou USB-C. Kompaktní rozměry. Nízká hmotnost.

 

Technické parametry

Rozhraní: 3x USB-A 3.1 Gen1, 1x USB-C 3.1 Gen1, 1x HDMI, 1x SD, 1x Micro SD, 1x Gigabit Ethernet.

Rychlost: až 5 Gbps

Barva: Černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Rozhraní: HDMI, Micro SD, RJ45, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1