HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub with 4K HDMI - Gray

Kód: AT958IH26480
Značka: HYPER
2 401 Kč –1 %
HyperDrive 6-in-1 USB-C Hub with 4K HDMI - Gray
2 401 Kč –1 % 2 376 Kč 1 964 Kč bez DPH
Na dotaz

Rychlost, elegance a univerzální použití. To vše v sobě spojuje nový HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro MacBooky Pro nebo MacBook 12”. Díky Hubu můžete svůj stroj rozšířit hned o 6 užitečných portů. Mezi nimi je i Gigabit Ethernet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlost, elegance a univerzální použití. To vše v sobě spojuje nový HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro MacBooky Pro nebo MacBook 12”. Díky Hubu můžete svůj stroj rozšířit hned o 6 užitečných portů. Mezi nimi je i Gigabit Ethernet. Naopak díky HDMI portu můžete připojit k vašemu počítači externí monitor či dataprojektor. Podporováno je přitom rozlišení až 4K! Hub zároveň zachovává i USB-C port včetně rychlého napájení. Takže i když baterie slábne, nemusíte hub odpojovat. Zároveň k hubu můžete připojit až tři jakékoliv USB zařízení, například paměťovou klíčenku, fotoaparát nebo jiné chytré zařízení. Hub se k MacBooku připojuje pomocí kabelu, který umožňuje flexibilní umístění hubu na pracovním stole. Čistotu a eleganci podtrhují použité materiály a precizní CNC zpracování. Hub je vyroben z eloxovaného hliníku, který koresponduje s barvami vašeho MacBooku.

Vlastnosti: Rozšiřující USB-C hub 6v1. Navrženo pro MacBook 12”, MacBook Pro a další počítače s UBS-C 3x USB 3.1 – rychlost přenosu 5 Gb/s, podpora napájení periferií 1x HDMI – podporovaná rozlišení 4K@30Hz. 1x průchozí USB-C port s podporou napájení. 1x Gigabit Ethernet Flexibilní kabel s USB-C konektorem. Luxusní povrch z anodizovaného hliníku v barvách Apple. Precizní CNC zpracování. Použitelné i s dalšími zařízeními s podporou USB-C. Kompaktní rozměry. Nízká hmotnost.

 

Technické parametry

Rozhraní: 3x USB-A 3.1 Gen1, 1x USB-C 3.1 Gen1, 1x Gigabit Ethernet RJ45, 1x HDMI

Rychlost: až 5 Gbps

Barva: Gray

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Délka: 0m až 0,25m
Rozhraní: HDMI, RJ45, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1