Dell Mobilní adaptér USB-C – DA300

Kód: ATD-N-492-BCJL
Značka: DELL
2 371 Kč 1 960 Kč bez DPH
Skladem

Tento mobilní adaptér Dell USB-C – DA300, vybavený nejširší škálou dostupných portů včetně HDMI, DP, VGA, Ethernet, USB-C a USB-A, nabízí bezproblémové připojení videa a možnost síťového a datového připojení v elegantním a kompaktním provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento mobilní adaptér Dell USB-C – DA300, vybavený nejširší škálou dostupných portů včetně HDMI, DP, VGA, Ethernet, USB-C a USB-A, nabízí bezproblémové připojení videa* a možnost síťového a datového připojení v elegantním a kompaktním provedení. Díky připojení k displejům s rozlišením 4K při frekvenci 60 Hz** získáte ostré a jasné rozlišení bez negativního vlivu na výkon. Porty USB-A a USB-C pro připojení periferních zařízení umožňují připojit další podporovaná periferní zařízení**** a využít rychlejších přenosů souborů prostřednictvím rozhraní SuperSpeed USB s rychlostí přenosu dat 10 Gb/s***. Inovativně navržený adaptér se vejde do brašny a je vybaven skrytým kabelem umožňujícím úhledné uložení. Delší koaxiální kabel zaruřuje větší flexibilitu. Umožňuje pracovat s různými druhy uspořádání od typu clamshell přes zarízení 2 v 1 po odnímatelná zařízení a poskytuje lepší a spolehlivou kvalitu signálu. Stačí ho zapojit a můžete vyrazit na cesty – není třeba instalovat žádné ovladače. Nejlépe funguje s počítači Dell a podporuje funkce obchodní třídy Dell*****.

Nejkomplexnější, kompaktní adaptér 6 v 1 typu USB-C.

Mobilní adaptér Dell USB-C – DA300, vybavený nejširší škálou dostupných portů včetně HDMI, DP, VGA, Ethernet, USB-C a USB-A, nabízí bezproblémové připojení videa* a možnost síťového a datového připojení v elegantním a kompaktním provedení.

Získejte ostré a jasné rozlišení 4K při frekvenci 60 Hz**.

Mobilní adaptér Dell USB-C, který podporuje rozlišení 4K při frekvenci 60 Hz**, umožňuje připojení k displejům s vysokým rozlišením bez negativního vlivu na výkon. Jednoduše připojte počítač k monitoru nebo projektoru prostřednictvím portu DisplayPort nebo HDMI 2.0. Použití starších videoportů je také velmi rychlé díky snadno dostupnému portu VGA tohoto adaptéru.

Rychlé rozhraní SuperSpeed USB s rychlostí přenosu dat 10 Gb/s***

Porty USB-A a USB-C pro připojení periferních zařízení umožňují připojit další podporovaná periferní zařízení**** a využít rychlejších přenosů souborů prostřednictvím rozhraní SuperSpeed USB s rychlostí přenosu dat 10 Gb/s***.

Inovativní design

Malý, kulatý adaptér se úhledně vejde do brašny a skrytý kabel lze prodloužit nebo zasunout otočením horního a spodního krytu adaptéru a umožnit tak snadné uložení. Delší koaxiální kabel zaručuje flexibilitu. Umožňuje pracovat s různými druhy uspořádání od typu clamshell přes zařízení 2 v 1 po odnímatelná zařízení a poskytuje lepší kvalitu signálu všude, kam vás pracovní povinnosti zavedou.

Snadné připojení plug and play. Nejlépe pracuje se systémy Dell.

Snadno použitelný adaptér je připraven k použití ihned po připojení – není nutná instalace externích ovladačů. Spárování adaptéru se systémy Dell zaručí funkce obchodní třídy*****, například předávání adresy MAC, spouštění v režimu PXE nebo funkci Wake-on-LAN. Pracuje s většinou operačních systémů, včetně systémů Windows a Mac.

Konektivita

  • 1x USB-A
  • 1x USB-C
  • 1x HDMI
  • 1x VGA
  • 1x DisplayPort
  • 1x Ethernet RJ-45

Kompatibilita OS

Win 7/8/8.1/10, Mac

Kompatibilita

Dell Latitude 3390 2 In 1 * Dell Latitude 5280 * Dell Latitude 5289 2-in-1 * Dell Latitude 5290 * Dell Latitude 5290 2 In 1 * Dell Latitude 5480 * Dell Latitude 5490 * Dell Latitude 5580 * Dell Latitude 5590 * Dell Latitude 7280 * Dell Latitude 7285 2-in-1 * Dell Latitude 7290 * Dell Latitude 7380 * Dell Latitude 7389 2-in-1 * Dell Latitude 7390 * Dell Latitude 7480 * Dell Latitude 7490 * Dell Precision 17 7000 Series (7720) * Dell Precision 3520 * Dell Precision 5520 * Dell Precision 7520 * Dell XPS 13 9370 * Dell XPS 15 (9560) * Dell XPS 9365

 

 

*V jednu chvíli je podporován pouze jeden obrazový výstup. ** K dispozici s počítači, které podporují DP 1.3 a vyšší s displeji s rozlišením 4K. *** Když je adaptér připojen k portu USB-C/Thunderbolt (3 A / 5 V) – jsou podporovány dva porty USB-C a USB-A pro připojení periferních zařízení s rychlostí přenosu souborů 10 GB/s USB 3.1 2. gen. Pokud je adaptér připojen k portu USB-C/Thunderbolt (1,5 A / 5 V) – je podporován pouze jeden ze dvou portů USB-C a USB-A pro připojení periferních zařízení s přenosovou rychlostí USB 2.0 až 480 Mb/s podle pořadí připojení (podporováno je periferní zařízení připojené k portu USB-C nebo USB-A jako první) **** Myši, klávesnice, adaptéry bezdrátových myší, vybrané disky SSD a disky flash USB ***** Funkce obchodní třídy Dell: • Spouštění v režimu PXE (Pre eXecution Environment Boot) – Umožní vzdálené řešení potíží s počítačem, který je připojen k síti prostřednictvím síťové karty. • Wake-on-LAN – Spustí počítač vzdáleně pomocí signálu prostřednictvím sítě LAN. • Předávání adresy MAC – Předávání adres MAC využívá pouze jedinečnou adresu MAC zadanou do systému BIOS (Basic Input/Output System) počítače – přepíše adresu MAC adaptéru při každém připojení notebooku k síti a zajistí tak stále stejnou adresu MAC počítače bez ohledu na aktuálně použitý adaptér USB-C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Rozhraní: DisplayPort, HDMI, RJ45, USB-A, USB-C, VGA
Rychlost: 10 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen2