Satechi USB-C to USB-C Gen 2 Flat Kabel, Space Gray

Kód: 7490
Značka: SATECHI
490 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

"Malej, ale šikovnej" - to je kabel Satechi USB-C to USB-C Gen 2 v plochém provedení o celkové délce 22,8 cm. Preciznost firmy Satechi navíc přidává veškeré potřebné prvky pro maximální využitelnost kabelu. Zkrátka ideální společník na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vázaný čas i samotné cestování vždy bylo, a je, o komfortu a rychlosti. Právě takový je i kabel od Satechi USB-C to USB-C - komfortní, rychlý a navíc v elegantním provedení. Standard USB Gen 2 zajišťuje rychlost 10 Gbps, včetně audio/video přenosu v rozlišení 4K při 60Hz. U nabíjení tento kabel taktéž nezaostává, důkazem je podpora PD s výkonem 83W. To vše ve 22,8 cm plochém kabelu s rozhraním USB-C od Satechi.

usb-c-to-usb-c-gen-2-flat-cable-cables-satechi-941820

 

usbc

SuperSpeed USB Gen 2 

Název standardu USB mluví za vše - přenosová rychlost 10 Gbps je opravdu znatelná. Ve spojení s SSD disky Vás nebude kopírování či přenos dat nijak zdržovat.

 

imac

Křišťálově čistý obraz 4K

Ať už je to film, byznys prezentace nebo něco úplně jiného, díky přenosu ve 4K bude obraz ostrý jako břitva.

 

charging

Fast Charge PD

Rychle a efektivně - funkce Fast charge PD pro zařízení s USB-C zajišťuje účinné nabíjení Vašeho zařízení. Jednoduše připojte kabel do PD adaptéru a nabíjejte své zařízení s maximální efektivitou s výkonem 83W.

 

travel

Travel-friendly 

Plochý průřez kabelu a délku 22,8 cm oceníte na cestách, ale i v kanceláři. Minimalismus v objemu kompenzuje fakt, že tento kabel je vybaven parádními technologiemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Satechi
Záruka: 2 roky
Délka: 0m až 0,25m
Rozhraní: USB-C
Položka byla vyprodána…