Satechi 30W Dual-Port Cestovní Nabíječka, Space Gray

Kód: 7451
Značka: SATECHI
990 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Síťová nabíječka od značky Satechi představuje efektivní řešení pro nabíjení tabletu, notebooku či smartphonu. Port USB-C PD (max 18W) poskytne spolehlivý zdroj pro moderní zařízení, včetně fast-charge pro kompatibilní telefony. USB-A port naopak zajistí nabíjení ostatních zařízení s klasickým rozhraním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať jste doma nebo na cestách, konektory USB-C PD (max 18W) a USB-A (max 12W), zajistí přísun energie pro Vaše zařízení. Výkon, elegance a design, to jsou hlavní přednosti cestovní nabíječky Satechi 30W Dual-Port. Kompaktní rozměry a minimální hmotnost znamenají potřebný komfort při cestování. Díky specifické povrchové úpravě nabíječka perfektně ladí k zařízením značky Apple.

30w-dual-port-wall-charger-wall-chargers-satechi-392798_686x686

 

charging

USB-C PD nabíjení

Díky USB-C PD (max 18W) konektoru dobijete Vaše zařízení rychle a efektivně. Pro Fast-charge je nutné připojit kompatibilní kabel i zařízení. 

usb3

USB-A 3.0 port

Nabíječka disponuje také konektorem USB-A 3.0 (max 12W), kterým lze nabíjet klasická zařízení.

travel

Komfort a design

Kompaktní rozměry, zaoblené rohy a povrchová úprava. Díky těmto prvkům je nabíječka 100% Travel-Friendly. Jednoduše ji zabalíte mezi ostatní věci a vzhůru na cesty!

Safety features

Bezpečnostní prvky

Nabíječka je zhotovena z odolných materiálů, včetně hliníkového pouzdra. Certifikace CE, ETL USBIF a FCC jsou navíc zárukou bezpečnosti, tudíž je nebezpečí při manipulaci s nabíječkou naprosto minimální. 

 

Konektivita

  • 1x USB-C
  • 1x USB-A 3.0

Technická specifikace

  • Rozměry: 6.1 x 5.9 x 2.8 cm
  • Hmotnost: 110 g 
  • Výstup USB-C: max 18W
  • Výstup USB-A: max 12W
  • Kompatibilita: 2018 iPad Pro, iPhone 11 Plus Max/11 Plus/11, XS Max/XS/XR, Microsoft Surface Go, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10 Plus/S10/9 Plus/S9 a další
  • Balení neobsahuje kabely

Doplňkové parametry

Kategorie: Satechi
Záruka: 2 roky
Rozhraní: USB-A, USB-C
USB Standard: PD
Položka byla vyprodána…