HyperDrive™ SOLO USB-C Hub - Gray

Kód: AT958IH26471
Značka: HYPER
2 000 Kč –1 %
HyperDrive™ SOLO USB-C Hub - Gray
2 000 Kč –1 % 1 979 Kč 1 636 Kč bez DPH
Skladem

Jeden z nejoblíbenějších výrobců USB-C hubů, firma Hyper, přichází na trh s novým revolučním produktem. HyperDrive SOLO USB-C Hub totiž připojíte nejen k vašemu novému MacBooku, ale i dalším počítačům, které podporují USB-C port. HyperDrive SOLO přitom z vašeho stroje vytěží maximální výkon. Rázem svůj MacBook totiž rozšíříte hned o 7 portů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden z nejoblíbenějších výrobců USB-C hubů, firma Hyper, přichází na trh s novým revolučním produktem. HyperDrive SOLO USB-C Hub totiž připojíte nejen k vašemu novému MacBooku, ale i dalším počítačům, které podporují USB-C port. HyperDrive SOLO přitom z vašeho stroje vytěží maximální výkon. Rázem svůj MacBook totiž rozšíříte hned o 7 portů. Získáte port HDMI s rozlišením až 4K a dva porty USB 3.1 s rychlostí až 5 Gb/s i podporou napájení připojených periferií. Dále slot pro karty SD a microSD. Navíc budete mít zpět k dispozici audio jack a také port USB-C s rychlostí až 5 Gb/s. Díky svému kompaktnímu designu i barvám HyperDrive SOLO USB-C Hub dokonale splyne s vaším MacBookem či počítačem, který rázem promění v multifunkční pracovní stanici. K připojení USB-C hubu k jiným počítačům, než od jablečné společnosti, pak využijete audio jack, který společně s USB-C konektorem zasunete do svého počítače. Jednodušší už to být nemohlo.

Vlastnosti: Rozšiřující USB-C hub pro MacBooky, počítače a laptopy s podporou USB-C portu. 1x USB-C – rychlost přenosu 5 Gb/s. 1x HDMI – podporovaná rozlišení 4K@30Hz / 1080p@60Hz. 2x USB 3.1 Gen 1 – rychlost přenosu 5 Gb/s, podpora napájení periferií. 1x čtečka SD karet – UHS-I 104 MB/s. 1x čtečka microSD karet – UHS-I 104 MB/s. 1x konektor pro audio jack. 1x jack konektor pro připojení k laptotům a počítačům. Luxusní povrch z eloxovaného hliníku v barvách Apple. Precizní CNC zpracování. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry.

 

Technické parametry

Rozhraní: 1x USB-C 3.1 Gen1, 2x USB 3.1 Gen 1, 1x HDMI, 1x SD, 1x MicroSD, 1x 3.5mm jack

Rychlost: až 5 Gbps

Rozměry: 110 x 30 x 9 mm

Hmotnost: 37 g

Barva: Gray

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro Macbook
Rozhraní: 3.5mm, HDMI, MicroSD, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1