Satechi Monitor Stand Hub pro iMac Pro Space Gray

Kód: 1714
Značka: SATECHI
2 993 Kč 2 474 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Špičkové 2v1 řešení od Satechi - precizně zpracovaný stylový hliníkový stojánek pro váš iMac Pro navíc s integrovaným hubem s USB-C a USB 3.0 konektory, čtečkou SD karet a 3.5 mm audio jackem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satechi vám přináší jedinečné řešení pro váš iMac Pro - Satechi Monitor Stand Hub. Hub je vyroben z hliníku v barevném provedení odpovídajícím produktům Apple. Jeho použitím tak nejen vylepšíte pozorovací úhel směrem k displeji, ale získáte do svého dosahu řadu praktických a často využívaných portů. Satechi Monitor Stand Hub tak vyřeší dva problémy najednou.

SATECHI_iMac_Stand_SPACEGRAY_ENV

 

imac

Povyšte svůj Mac

Unikátní ergonomický design zvyšuje pozici displeje vašeho iMacu Pro (cca 40 mm) na optimální pozici pro dlouhodobou práci. Zvýšením úrovně pohledu očí dochází ke snížení namáhání krku a je podporována lepší pozice těla za pracovním stolem, což pocítíte zejména při dlouhodobé práci.

design

Moderní odolný design

Stand Hub je vyroben z jednoho kusu hliníku s exkluzivní povrchovou úpravou. Nabízí tak nejen elegantní, ale rovněž velmi odolné řešení pro zvýšení polohy displeje. Maximální zátěž je 22 kg.

usb3

Dokonalé řešení pro příslušenství

Integrovaný hub vám přináší rozhraní pro veškeré bežně používané příslušenství na dosah. Hub je vybaven jedním USB-C portem pro přenos dat (až 5 Gbps), třemi USB-A 3.0 konektory, sloty pro SD a microSD paměťové karty a 3.5 mm audio konektorem. Celý Satechi hub snadno připojíte k vašemu iMacu Pro pomocí dodávaného USB-C kabelu.

apple

Kompatibilita

Díky dodávané redukci USB-C > USB-A je Satechi Monitor Stand Hub kompatibilní se všemi počítačemi Apple iMac.

 

Konektivita

  • 1x USB-C (datový, až 5 Gbps)
  • 3x USB-A 3.0 (až 5 Gbps)
  • slot pro SD karty
  • slot pro microSD karty
  • 3.5 mm audio jack výstup na sluchátka

Kompatibilita

  • všechny modely Apple iMac

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro iMac
Záruka: 2 roky
Rozhraní: 3.5mm, MicroSD, SD, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1
Barva: Space Gray