Novinky

Přidáváme nové kategorie

Pro lepší přehlednost e-shopu spouštíme nové podkategorie, budete mít tak možnost lépe třídit produkty ještě před jejich konečným filtrováním. Doufáme, že se vám naše nové řešení bude líbit a zpříjemní váš nákup.

Odolné USB-C Lightning kabely od Adam Elements

Nabídku kvalitních kabelů od Adam Elements nyní rozšiřujeme o vyhledávané propojovací kabely USB-C to Lightning. Ty jsou ideálním řešením pro připojení vašeho iPhonu k novým MacBookům s USB-C konektory nebo pro nabíjení pomocí výkonných nabíječek nových iPadů Pro.

PeAk C120B_01

USB-C to Lightning kabely od Adam Elements jsou schopny nabíjet až 30W / 5V - nové iPhony tak s vhodnou nabíječkou dobijete výrazně rychleji. Samozřejmostí je podpora synchronizace a přenosu dat.

Hliníková konstrukce konektorů a nylonový oplet kabelu zaručují dlouhou životnost a bezproblémové používání. Součástí každého balení je designový pásek na suchý zip, který zabrání zamotání kabelu během přenášení v batohu či tašce.

Kabely Adam Elements jsou k dispozici v černé, červené a stříbrné barvě.

 

Lightning kabely Vocamo

vokamo_mfi

Taky už váš štvou věčně polámané originální kabely od Applu? Pak tady pro vás máme řešení - zkuste USB-C to Lightning kabely od Vocamo. Jejich jádro je vystužené kevlarem pro vysokou odolnost proti zlomení a zauzlování. Mají zesílené napojení konektoru a kabelu - tedy přesně to místo, kde se vám originální kabel poškodí nejdřív.

vokamo_construction

S jejich pomocí zvládnete dobít jakékoliv Apple zařízení vybavené Lightning konektorem a to včetně iPadů - hravě si totiž poradí s dobíjením až 18 W.

Lightning kabely Vocamo mají Apple MFi certifikaci. Nehrozí tedy problémy s kompatibilitou ani poškození vašeho Apple zařízení. Bez problémů zvládají i datové přenosy, poslouží tak i pro připojení iPhonu k vašemu MacBooku s USB-C / Thunderbolt 3 konektory.

Vocamo klade kromě funkcionality důraz i na design - USB-C to Lightning kabely Vocamo tak můžete mít v černé, červené, šedé nebo stříbrné barvě.

Zlatíčka od Satechi pro nový MacBook Air 2018

Produkty společnosti Apple jsou vyhledávané nejen pro svou jednoduchost a funkčnost, ale rovněž pro jejich elegentní design. Nový MacBook Air 2018 přichází kromě klasické stříbrné a vesmírně šedé rovněž ve zlaté barvě. A ke zlatému MacBooku potřebujete zlaté příslušenství, to dá rozum.

SATECHI_Gold

Podívejte se na naši nabídku produktů od Satechi a vyberte si tu správnou barvu.

USB-C kabely Adam Elements nabízejí až 10 Gbps a 100 W

Nabídka prémiových kabelů od Adam Elements se před koncem roku rozrostla o novou modelovou řadu Plus. Tyto USB-C kabely nabízejí rychlost přenosu dat až 10 Gbps (USB 3.1 Gen2) a jsou schopny nabíjet zařízení až do 100 W - bez problémů je lze tedy využít i k dobíjení nejnovějších 15" MacBook Pro.

USB-C kabely Adam Elements nabízí rovněž zvýšenou odolnost - kabely samotné jsou opleteny nylonovým potahem a speciálně zesílené jsou rovněž konektory. Špičkový design dále podtrhují barevná provedení - černá, stříbrná a rudá. V každém balení je navíc pásek na suchý zip v odpovídající barvě, aby se vám váš nový kabel už nezamotal.

Všechny nové kabely jsou k dispozici skladem.

img_design_01

Na prodejně přijímáme platby kartou

Od dnešního dne je možné při osobním odběru zboží v naši prodejně nebo při přímém nákupu použít k placení zboží i platební karty. Věříme, že tento krok uvítáte.

Flash disky Adam Elements

Společnost Adam Elements se mimo jiné zaměřuje i na výrobu USB-C příslušenství. Do naší nabídky jsme proto zařadili jejich exkluzivní USB-C flash disky v luxusním kovovém provedení s poutkem z pravé kůže. Tyto flash disky navíc disponují i standardním USB-A 3.1 konektorem a stanou se tak nepochybně nejen efektním, ale i velmi efektivním pomocníkem při sdílení a zálohování dat.

e338890a02cc69feb7f3d698363e2e26.jpg

Spuštění sekce USB-C Premium

Minulý týden jsme pro vás spustili novou sekci USB-C Premium. Najdete v ní USB-C příslušenství výrobců, kteří kromě vysoké kvality dávají důraz na špičkový design svých produktů. Pro začátek jsme pro vás připravili nabídku řady USB Type C amerického výrobce Satechi, která je určena nejen pro notebooky a počítače Apple. V nejbližší době pak můžete očekávat další elegantní designové USB-C příslušenství - ať už půjde o USB-C flash disky, USB-C huby nebo USB-C redukce.

SATECHI_ETHERNET_ProHub_silver_ENV1

Spustili jsme platby kartou

Od dnešního dne můžete využít rychlé a pohodlné možnosti zaplatit ze objednávku online platební kartou nebo prostřednictvím rychlé platby prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví.

platby

Připravujeme platby kartou

V průběhu několika dní vám nabídneme kromě možnosti platby převodem, dobírkou či hotově při osobním převzetí také platbu kartou přímo na nšem eshopu.