Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter

Kód: AT1319982-MMEL2SK
Značka: APPLE
1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Na dotaz

Adaptér Thunderbolt 3 (USB C) / Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 – třeba externí pevné disky a Thunderbolt doky – k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB C) na MacBooku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér Thunderbolt 3 (USB C) / Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 – třeba externí pevné disky a Thunderbolt doky – k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB C) na MacBooku. A protože jde o obousměrný adaptér, dají se jím i připojit nová zařízení s portem Thunderbolt 3 k Macu s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 a systémem macOS Sierra. Navíc se jeho pomocí dají připojit Thunderbolt displeje – například Apple Thunderbolt Display nebo LG Thunderbolt 2 displeje. Při používání tohoto adaptéru s Apple Thunderbolt Displayem je ale nutný samostatný zdroj napájení, protože displej prostřednictvím adaptéru nepřenáší dostatečné napájení.

Poznámka: Tento adaptér nepodporuje displeje s DisplayPortem, jako je třeba Apple LED Cinema Display, ani displeje jiných výrobců s DisplayPortem nebo Mini DisplayPortem. Další informace jsou na stránce podpory Apple věnované adaptéru Thunderbolt 3 (USB-C) / Thunderbolt 2.

 

Technické parametry

Konektory: 1x Thunderbolt 3/USB-C (samec), 1x Thunderbolt 2 (samice)

Rychlost přenosu: 20 Gbps

Barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Rozhraní: Thunderbolt 2, Thunderbolt 3
Rychlost: 20 Gbps
USB Standard: Thunderbolt 2, Thunderbolt 3