i-tec USB-C na 4K Dual Display Port adaptér

Kód: AT29602287
Značka: I-TEC
960 Kč –3 %
i-tec USB-C na 4K Dual Display Port adaptér
960 Kč –3 % 928 Kč 767 Kč bez DPH
Skladem

Rozšiřte svou pracovní plochu o dva externí Display Port monitory přes nový USB-C nebo Thunderbolt 3 konektor. Adaptér i-tec podporuje přenos 2 X 4K Ultra HD rozlišení až 3840 x 2160 pixelů včetně audio signálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér je vhodný pro použití s Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 a dalšími zařízeními s USB-C konektorem. Tento konektor má řadu výhod. Je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru.

K notebookům Apple je možné připojit pouze jeden monitor, žadný USB-C adaptér nepodporuje připojení dvou monitorů v Mac OS, toto zvládá pouze Thunderbolt 3 adaptér.

Adaptér je vhodný pro projektanty, grafiky a další uživatele, kteří pracují s více obrazovkami současně. Pomocí režimů „Rozšířit“ a „Zrcadlit“ můžete například pracovat s aplikacemi přes dva monitory (např. široké tabulky), na jednom monitoru pracovat a na druhém vyhledávat informace na internetu, srovnávat více dokumentů současně bez neustálého „překlikávání“ mezi otevřenými okny, zobrazit panoramatické obrázky přes dva monitory, sledovat grafy a aktuální data ve stejný okamžik, předvádět několik prezentací najednou bez nutnosti mít další počítač apod.

Použití je velmi jednoduché, adaptér pouze připojíte do USB-C nebo Thunderbolt 3 portu počítače, pomocí Display Port kabelu jej propojíte se zobrazovacím zařízením a můžete začít okamžitě využívat. Instalace ovladačů je automatická ze systému. Před koupí si prosím ověřte, zda vaše zařízení splňuje systémové požadavky.

Specifikace

• Rozšiřte svou pracovní plochu o dva externí Display Port monitor přes nový USB-C nebo Thunderbolt 3 konektor, adaptér umožňuje přenášet video s 4K Ultra HD rozlišením i stereo zvuk

• 1x USB-C 3.2 Gen2 konektor, přenosová rychlost až 10 Gbps, pro připojení adaptéru k notebooku, tabletu nebo PC

• Grafické rozhraní: 2x Display Port (spec. 1.2), max. 3840x2160 / 30Hz, pro připojení externího monitoru

• Režimy: Rozšířit, Zrcadlit a Primární monitor

• Podporované barvy 16 / 32 bitů

• Napájení ze sběrnice USB, není potřeba externí napájecí adaptér

 

OS: Vyžaduje USB-C rozhraní s podporou "DisplayPort Alternate Mode" (ne všechna zařízení / systémy s rozhraním USB-C mají tento standard) nebo Thunderbolt 3 port – nyní Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google)

 

Rozměry produktu: 70 x 60 x 15 mm

Hmotnost produktu: 60 g

Rozměry balení: 180 x 130 x 25 mm

Hmotnost balení: 153 g

 

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC s OS Windows, Mac nebo Google s volným portem USB-C s podporou "DisplayPort Alternate Mode" nebo s Thunderbolt 3 portem

Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS) s nejnovějšími aktualizacemi

OBSAH BALENÍ

• i-tec USB-C 3.1 Dual 4K Display Port videadaptér s kabelem (30 cm)

• Quick Start

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Délka: 0,25m až 0,5m
Rozhraní: DisplayPort, USB-C
USB Standard: 3.2 Gen2