HyperDrive USB-C to 4K60Hz Mini DisplayPort & HDMI

Kód: AT958IH26487
Značka: HYPER
1 050 Kč –1 %
HyperDrive USB-C to 4K60Hz Mini DisplayPort & HDMI
1 050 Kč –1 % 1 039 Kč 859 Kč bez DPH
Na dotaz

Máte nový MacBook s USB-C konektorem a chcete k němu připojit starší zařízení skrze HDMI kabel či Mini Display Port? Pak rozhodně oceníte USB-C adaptér HyperDrive, který v obou případech podporuje dokonce rozlišení 4K s frekvencí 60 Hz! Adaptér se skládá ze dvou částí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte nový MacBook s USB-C konektorem a chcete k němu připojit starší zařízení skrze HDMI kabel či Mini Display Port? Pak rozhodně oceníte USB-C adaptér HyperDrive, který v obou případech podporuje dokonce rozlišení 4K s frekvencí 60 Hz! Adaptér se skládá ze dvou částí. V prvním případě vidíte pouze HDMI adaptér, ale jakmile HyperDrive rozdělíte, získáte navíc i Mini Display Port. Následně si stačí jen vybrat, co aktuálně potřebujete. Snadno tak můžete k novému MacBooku připojit starší externí monitor, projektor či jakékoliv jiné zařízení.

Vlastnosti: Adaptér z USB Type C na HDMI a Mini Display Port. Oba porty podporují rozlišení 4K při 60 Hz Kompatibilní s macOS, Chrome OS, Windows 10. Vhodné pro každodenní cestování. Kvalitní spolehlivé provedení. 

Technické parametry:

Rozhraní: USB-C, HDMI, Mini DisplayPort

Barva: Černá

Rozměry: 73,8 x 23 x 10 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Délka: 0m až 0,25m
Rozhraní: HDMI, Mini DisplayPort, USB-C