HyperDrive 3-in-1 USB-C with 4K HDMI - Gray

Kód: AT958IH26485
Značka: HYPER
1 151 Kč –1 %
HyperDrive 3-in-1 USB-C with 4K HDMI - Gray
1 151 Kč –1 % 1 140 Kč 942 Kč bez DPH
Na dotaz

Jediný multimediální port, který opravdu potřebujete! Kompaktní HyperDrive 3-v-1 USB-C Hub s 4K HDMI vám umožní konečně naplno využít potenciál skrytý za USB-C portem vašeho USB-C zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jediný multimediální port, který opravdu potřebujete! Kompaktní HyperDrive 3-v-1 USB-C Hub s 4K HDMI vám umožní konečně naplno využít potenciál skrytý za USB-C portem vašeho USB-C zařízení. Rázem jej totiž rozšíříte na porty tři. Díky HDMI portu můžete připojit k vašemu stroji externí monitor či dataprojektor. Podporováno je přitom rozlišení až 4K! Hub zároveň zachovává i USB-C port včetně rychlého napájení. Takže i když baterie slábne, nemusíte hub odpojovat. Zároveň k hubu můžete připojit jakékoliv USB zařízení, například paměťovou klíčenku, fotoaparát nebo jiné chytré zařízení. Hub se k MacBooku připojuje pomocí kabelu, který umožňuje flexibilní umístění hubu na pracovním stole. Čistotu a eleganci podtrhují použité materiály a precizní CNC zpracování. Hub je vyroben z eloxovaného hliníku.

Vlastnosti: Rozšiřující hub do USB-C portu. Navrženo pro MacBook 12”, MacBook Pro 1x USB-A – rychlost přenosu 5 Gb/s, podpora napájení periferií 1x HDMI – podporovaná rozlišení 4K@30Hz 1x. Průchozí USB-C port s podporou napájení. Flexibilní kabel s USB-C konektorem. Luxusní povrch z anodizovaného hliníku v barvách Apple. Precizní CNC zpracování. Použitelné i s dalšími zařízeními s podporou USB-C. Kompaktní rozměry. Nízká hmotnost.

 

Technické parametry

Rozhraní: 1x HDMI, 1x USB-C 3.1 Gen1, 1x USB-A 3.1 Gen1

Rychlost: 5 Gbps

Barva: Gray

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Délka: 0m až 0,25m
Rozhraní: HDMI, USB-A, USB-C
Rychlost: 5 Gbps
USB Standard: 3.2 Gen1