Satechi Aluminium TYPE-C PD & QC Bezdrátová nabíječka, Space Gray

Kód: 7512
Značka: SATECHI
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem na prodejně (1 ks)

Ta nejlepší mezi bezdrátovými nabíječkami - Satechi Qi-Certified Aluminum Type-C. Zažijte maximálně propracované bezdrátové nabíjení na vlastní kůži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývojáři ze Satechi vyvinuli naprostou špičku ve svém oboru - bezdrátovou nabíječku Satechi Qi-Certified Aluminum Type-C. Spojení elegantního designu a veškeré moderní techniky utváří špičkový celek v podobě bezdrátové nabíječky, která je podporována funkcemi PD a QC. Použijte svůj USB-C adaptér vybavený zmíněnými funkcemi a nabíjejte skrze bezdrátovou nabíječku výkonem 7,5W/10W. Netřeba připomínat, že tato funkce slouží pro kompatibilní zařízení jako např.:

iPhone 11 Pro Max/11 Pro/11, XS Max/XS/XR/X, 8 Plus/8, Samsung S10 Plus/S10, S9 Plus/S9/S8 a ostatní Qi-certifikovaná zařízení.

aluminum-type-c-pd-qc-wireless-charger-charging-stations-satechi-385529_686x686

 

battery

Výkonné bezdrátové nabíjení

Dobití telefonu či jiného příslušenství na plné obrátky díky výkonu až 7,5W/10W na kompatibilních zařízeních. Pro maximální rychlost nabíjení použijte QC nebo PD adaptéry prodávané zvlášť.

 

bright

Indikátor LED

Nabíječka je vybavena LED indikátorem, takže okamžitě víte, jak na tom Váše zařízení je. Zelená barva signalizuje klasický výkon nabíjení, a sice 5W. Modrá barva naopak signalizuje výkon 7,5W/10W.

 

Safety features

Pokročilé zabezpečení 

Bez starostí a nervů. Nabíječka disponuje ochranou proti přehřátí a detekcí cizího objektu. Co to pro Vás znamená? Váš telefon či jiné zařízení bude jako v peřince a navíc chráněné při kontaktu s železnými objekty.

 

iphone

Kompatibilita

Bezdrátová nabíječka se bude kamarádit s iPhone 11 Pro Max/11 Pro/11, XS Max/XS/XR/X, 8 Plus/8, Samsung S10 Plus/S10, S9 Plus/S9/S8 a ostatními Qi-enabled zařízeními.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové nabíječky
Záruka: 2 roky
Rozhraní: USB-C